پرسش و پاسخ (FAQs)

موضوع : چاقی

تاریخ : 23 / 04 / 1396

کاربر :

پرسش : من قد 169 و وزن 106 دارم و 26 سال سنمه و بیشتر چاقی دور شکم دارم بنظرتون عمل لیپوماتیک برام خوبه؟خیلی از چربی شکمم اذیت میکسم الان نزدیک به 10 یاله خیلی دکتر رفتم دکتر تغذیه دکتر هورمونی ولی جواب نداد باشگاه هم رفتم ولی بدجور کمر درد شدید گرفتم الان هم کبد چرب دارم بنظرتون چیکار کنم خیلی افسرده شدم چیکار کنم از این وضعیت نجات پیدا کنم توروخدا راهنمایی کنین دستتون درد نکنه

پاسخ دهنده : دکتر محمدی

پاسخ : اعمال جراحی لیپوماتیک در واقع نوعی جراحی زیبایی بوده و جراحی چاقی محسوب نمی شود و البته زمانی هم موئثر خواهد بود که در همراهی با رژیم و ورزش انجام شود. با توجه به اینکه نمایه توده بدنی شما ( BMI ) بیشتر از 35 بوده و بیماری همراه کبد چرب هم دارید میتوانید از روش های جراحی چاقی استفادده کنید که البته نتیجه بخش بودن این جراحی ها نیز در صورت همراهی آن با رژیم و فعالیت فیزیکی مناسب است.

موضوع : چاقی و اعصاب

تاریخ : 13 / 04 / 1396

کاربر :

پرسش : پدر من با سن 49 و وزن 150 به بالا و قد 185 مبتلا به بیماری های فشار و دیابت و کبد چرب هستند. و دچار بیماری های عصبی و روحی ،پرخاشگری و...نیز هستند و از این بابت هم دارو مصرف می کنند برای جراحی چاقی نگرانی من این هست که آیا جراحی ممکنه در تشدیدیبیماری روحی موثر باشه؟

پاسخ دهنده : دکتر محمدی

پاسخ : در صورتی که تیم درمانی برای بیمار شما صورت بگیرد حتما از اقدامات درمانی سود خواهد برد. جراحی چاقی در همراهی با اقدامات حمایتی تغذیه ایی و طب ورزشی و روانشناسی می تواند در کنترل و بهبود بیمارهای جسمی و روانی بیماران بسیار کمک کننده باشد و این موضوع برطرف کننده نگرانی شما است.

موضوع : چاقی

تاریخ : 11 / 04 / 1396

کاربر :

پرسش : خواستم بدونم با این وزن وقد من می توانم جراحی کنم

پاسخ دهنده : دکتر محمدی

پاسخ : انجام جراحی چاقی برای افرادی که نمایه توده بدنی آنها 40 یا بالاتر بوده یا نمایه توده بدنی آنها 35 و بالاتر در همراهی با بیماری های همراه مثل دیابت ، چربی خون بالا ، فشار خون بالا و .... باشد صورت می گیرد.

موضوع : بالن معده

تاریخ : 10 / 04 / 1396

کاربر :

پرسش : با سلام اگر فردی دارای BMI بالای 40 باشد و بخواهد از بالن معده برای کاهش وزن استفاده کند ایا بیمه کلیه هزینه ها را پرداخت میکند؟

پاسخ دهنده : دکتر محمدی

پاسخ : هزینه های مربوط به اقدامات درمانی چاقی شامل جراحی ها و بالون ، بسته به بیمه پایه فرد ، بیمه تکمیلی ، انجام جراحی در مراکز درمانی خصوصی یا دولتی متفاوت است.

موضوع : درخواست رژیم کاهش 10 کیلو از طریق ایمیل

تاریخ : 29 / 03 / 1396

کاربر :

پرسش : با سلام و احترام اینجانب دارای 170 سانتیمتر و قد و 73 کیلو وزن هستم که متأسفانه در رژیم های تغذیه ای شکم و پهلو هایم آب نمی شود. درخواست کاهش ده کیلو وزن با بیشترین تأثیر بر روی شکم و پهلو را دارم. با تشکر...

پاسخ دهنده : دکتر محمدی

پاسخ : تیم درمانی در چاقی که شامل همکاران تغذیه ، روانشناسی ، طب ورزشی و متخصصین مربوطه متناسب با بیماری های همراه و شرایط بیمار بهترین و موئثرترین نوع درمان چاقی محسوب می گردد. و به طور حتم می تواند در تکمیل درمان چاقی شما موئثر واقع شود. به طوریکه متناسب با نتایج بررسی ها و معاینات لازم بر روی شما اقدامات حمایتی از قبیل درمان های موضعی صورت خواهد گرفت.

موضوع : درخواست وقت

تاریخ : 27 / 03 / 1396

کاربر :

پرسش : باسلام و خسته نباشید امکان تماس برای گرفتن وقت از کلینیک محترم شما امکان پذیر نیست خواهشمند است من را راهنمایی فرمایید

پاسخ دهنده : دکتر محمدی

پاسخ : اقداماتی جهت تسهیل ارتباط تلفنی صورت گرفته است.