پرسش و پاسخ (FAQs)

موضوع : هزینه جراحی متابولیک

تاریخ : 26 / 03 / 1396

کاربر :

پرسش : سلام پسری هستم 26 ساله با بی ام ای 49 و مبتلا به دیابت نوع دو بیمه تامین اجتماعی و تکمیلی اسیا دارم اگر مقدور باشه میخواستم حداقل و حداکثر هزینه جراحی متابولیک رو بدونم

پاسخ دهنده : دکتر محمدی

پاسخ : با توجه به وزن و نمایه توده بدنی شما جراحی چاقی به عنوان یک درمان برای شما در نظر گرفته می شود و شامل پوشش بیمه ایی قرار می گیرد. انجام جراحی در بیمارستان های دولتی و دانشگاهی بسیار کم بوده و در بیمارستان های خصوصی نیز متناسب با میزان پوشش بیمه تکمیلی شما متفاوت خواهد بود.

موضوع : چاقی

تاریخ : 23 / 03 / 1396

کاربر :

پرسش : از اهواز هستم و شاغل امکان ویزیت من در روز مراجعه وجود دارد اگر برای ماموریت کاری به تهران بیایم

پاسخ دهنده : دکتر محمدی

پاسخ : با توجه به شلوغ بودن کلینیک و هماهنگی برای ویزیت توسط تیم درمانی ، لازم است با وقت قبلی مراجعه کنید.

موضوع : چاقی

تاریخ : 22 / 03 / 1396

کاربر :

پرسش : سلام خسته نباشید من الان پانزده ساله چاق هستم چه جوری میتونم میتونم ازاین وضعیت نجات پیدا کنم

پاسخ دهنده : دکتر محمدی

پاسخ : چاقی مشکلی است که در هر زمان که ایجاد شده باشد عوارض آن را به همراه خواهد داشت و شروع آن در هر زمانی که صورت بگیرد می تواند باعث جلوگیری از این عوارض و بهبودی بیمار شود. لذا توصیه ما به شما این است که شما درمان چاقی تان را در اسرع وقت با مراجعه به مراکز علمی مربوطه تسریع کنید.

موضوع : اضافه وزن

تاریخ : 22 / 03 / 1396

کاربر :

پرسش : سلام من نیاز به عمل جراحی برای لاغری دارم؟لیپوماتیک به درد من میخوره؟لطفا راهنمایی کنید.با تشکر.

پاسخ دهنده : دکتر محمدی

پاسخ : تصمیم گیری در مورد نیاز یا عدم نیاز شما به جراحی بستگی به وزن ، قد ، نمایه توده بدنی ( BMI ) و بیماری های همراه دارد. و با دانستن این اطلاعات می توان پاسخ دقیق به شما داد.

موضوع : دارم از چاقی رنج میبرم ارترزو زانو گرفتم پیس میکر قلب دارم

تاریخ : 22 / 03 / 1396

کاربر :

پرسش : نفس کم میارم خنده زار کوچو بزرگ شده ام شغلم نجاری است به کارم علاقه زیاد دارم ولی به خاطر وزنم دارم خیلی کم تحرک میشم

پاسخ دهنده : دکتر محمدی

پاسخ : چاقی به عنوان یکی از ریشه های بسیاری از بیماری ها از جمله قلبی عروقی ، دیابت ، فشار خون ، مشکلات مفاصل و ..... محسوب شده و لزوم درمان در مورد شما را توجیح می کند.مطمئنا با مراجعه به مراکز علمی درمان چاقی می توانید از مزایای کاهش وزن بهره مند شوید و از عوامل حاصل از اضافه وزن و چاقی جلوگیری کرده و توانایی فعالیت و تحرک را در خودتان افزایش دهید.

موضوع : لاغری مفرط

تاریخ : 22 / 03 / 1396

کاربر :

پرسش : من حدود 10 کیلو کمبود وزن دارم رزیم هم گرفتم ولی جبران نشد چیکار کنم ازمایشاتم نرمال است . وزن 48-قد 175- زن -22ساله

پاسخ دهنده : دکتر محمدی

پاسخ : عوامل متعددی باعث می شود فرد لاغر بوده یا کمبود وزن داشته باشد و در، درمان آن باید همه این شرایط در نظر گرفته شود تا فرد تغییرات مناسب وزن پیدا کند. که عبارت است از رژیم غذایی ، فعالیت فیزیکی ، مسائل روانشناسی و بیماری های همراه لذا پیشنهاد ما این است که با مراجعه به مراکزی که تیم درمانی دارند اقدامات لازم برای درمان صورت گیرد.